TOP 4 MEN WK-Allround /  WC-Allround  
    Eindklassement / Overall Ranking  
    Year Gold Silver Brons 4th  
    1891 Joe Donoghue (USA)  
    1893 Jaap Eden (NED)  
    1895 Jaap Eden (NED)  
    1896 Jaap Eden (NED)  
    1897 Jack McCulloch (CAN)  
    1898 Peder Østlund (NOR)  
    1899 Peder Østlund (NOR)  
    1900 Edvard Engelsaas (NOR)  
    1901 Franz Wathén (FIN)  
    1904 Sigurd Mathisen (NOR)  
    1905 Coen de Koning (NED)  
    1908 Oscar Mathisen (NOR) Martin Sæterhaug (NOR) Moje Öholm (SWE)  
    1909 Oscar Mathisen (NOR) Oluf Steen (NOR) Otto Andersson (SWE)  
    1910 Nikolay Strunnikov (RUS) Oscar Mathisen (NOR) Martin Sæterhaug (NOR)  
    1911 Nikolay Strunnikov (RUS) Martin Sæterhaug (NOR) Henning Olsen (NOR)  
    1912 Oscar Mathisen (NOR) Gunnar Strömstén (FIN) Trygve Lundgreen (NOR)  
    1913 Oscar Mathisen (NOR) Vasili Ippolitov (RUS) Nikita Naydenov (RUS)  
    1914 Oscar Mathisen (NOR) Vasili Ippolitov (RUS) Väinö Wickström (FIN)  
    1922 Harald Strøm (NOR) Roald Larsen (NOR) Clas Thunberg (FIN)  
    1923 Clas Thunberg (FIN) Harald Strøm (NOR) Yakov Melnikov (URS)  
    1924 Roald Larsen (NOR) Uuno Pietilä (FIN) Julius Skutnabb (FIN)  
    1925 Clas Thunberg (FIN) Uuno Pietilä (FIN) Roald Larsen (NOR)  
    1926 Ivar Ballangrud (NOR) Roald Larsen (NOR) Bernt Evensen (NOR)  
    1927 Bernt Evensen (NOR) Clas Thunberg (FIN) Armand Carlsen (NOR)  
    1928 Clas Thunberg (FIN) Ivar Ballangrud (NOR) Bernt Evensen (NOR)  
    1929 Clas Thunberg (FIN) Ivar Ballangrud (NOR) Michael Staksrud (NOR)  
    1930 Michael Staksrud (NOR) Ivar Ballangrud (NOR) Dolf van der Scheer (NED)  
    1931 Clas Thunberg (FIN) Bernt Evensen (NOR) Ivar Ballangrud (NOR)  
    1932 Ivar Ballangrud (NOR) Michael Staksrud (NOR) Bernt Evensen (NOR)  
    1933 Hans Engnestangen (NOR) Michael Staksrud (NOR) Ivar Ballangrud (NOR)  
    1934 Bernt Evensen (NOR) Birger Wasenius (FIN) Ivar Ballangrud (NOR)  
    1935 Michael Staksrud (NOR) Ivar Ballangrud (NOR) Hans Engnestangen (NOR)  
    1936 Ivar Ballangrud (NOR) Birger Wasenius (FIN) Edward Schroeder (USA)  
    1937 Michael Staksrud (NOR) Birger Wasenius (FIN) Max Stiepl (AUT)  
    1938 Ivar Ballangrud (NOR) Karl Wazulek (AUT) Charles Mathiesen (NOR)  
    1939 Birger Wasenius (FIN) Alfons Bērziņš (LAT) Charles Mathiesen (NOR)  
    1947 Lassi Parkkinen (FIN) Sverre Farstad (NOR) Åke Seyffarth (SWE)  
    1948 Odd Lundberg (NOR) Johnny Werket (USA) Henry Wahl (NOR)  
    1949 Kornél Pajor (HUN) Kees Broekman (NED) Odd Lundberg (NOR)  
    1950 Hjalmar Andersen (NOR) Odd Lundberg (NOR) Johnny Werket (USA)  
    1951 Hjalmar Andersen (NOR) Johnny Cronshey (GBR) Kornél Pajor (HUN)  
    1952 Hjalmar Andersen (NOR) Lassi Parkkinen (FIN) Karl Ivar Martinsen (NOR)  
    1953 Oleg Goncharenko (URS) Boris Shilkov (URS) Wim van der Voort (NED)  
    1954 Boris Shilkov (URS) Oleg Goncharenko (URS) Yevgeni Grishin (URS)  
    1955 Sigge Ericsson (SWE) Oleg Goncharenko (URS) Boris Shilkov (URS)  
    1956 Oleg Goncharenko (URS) Robert Merkulov (URS) Yevgeni Grishin (URS)  
    1957 Knut Johannesen (NOR) Boris Shilkov (URS) Boris Tsybin (URS)  
    1958 Oleg Goncharenko (URS) Vladimir Shilykovski (URS) Roald Aas (NOR)  
    1959 Juhani Järvinen (FIN) Toivo Salonen (FIN) Robert Merkulov (URS)  
    1960 Boris Stenin (URS) André Kouprianoff (FRA) Helmut Kuhnert (GDR)  
    1961 Henk van der Grift (NED) Viktor Kosichkin (URS) Rudi Liebrechts (NED)  
    1962 Viktor Kosichkin (URS) Henk van der Grift (NED) Ivar Nilsson (SWE)  
    1963 Jonny Nilsson (SWE) Knut Johannesen (NOR) Nils Egil Aaness (NOR)  
    1964 Knut Johannesen (NOR) Viktor Kosichkin (URS) Rudi Liebrechts (NED)  
    1965 Per Ivar Moe (NOR) Jouko Launonen (FIN) Ard Schenk (NED)  
    1966 Kees Verkerk (NED) Ard Schenk (NED) Jonny Nilsson (SWE)  
    1967 Kees Verkerk (NED) Ard Schenk (NED) Fred Anton Maier (NOR)  
    1968 Fred Anton Maier (NOR) Magne Thomassen (NOR) Ard Schenk (NED)  
    1969 Dag Fornæss (NOR) Göran Claeson (SWE) Kees Verkerk (NED)    
    1970 Ard Schenk (NED) Magne Thomassen (NOR) Kees Verkerk (NED)  
    1971 Ard Schenk (NED) Göran Claeson (SWE) Kees Verkerk (NED)    
    1972 Ard Schenk (NED) Roar Grønvold (NOR) Jan Bols (NED)  
    1973 Göran Claeson (SWE) Sten Stensen (NOR) Piet Kleine (NED)    
    1974 Sten Stensen (NOR) Harm Kuipers (NED) Göran Claeson (SWE)  
    1975 Harm Kuipers (NED) Vladimir Ivanov (URS) Yuri Kondakov (URS)    
    1976 Piet Kleine (NED) Sten Stensen (NOR) Hans van Helden (NED)  
    1977 Eric Heiden (USA) Jan Egil Storholt (NOR) Sten Stensen (NOR)    
    1978 Eric Heiden (USA) Jan Egil Storholt (NOR) Sergey Marchuk (URS)  
    1979 Eric Heiden (USA) Jan Egil Storholt (NOR) Kay Arne Stenshjemmet (NOR)    
    1980 Hilbert van der Duim (NED) Eric Heiden (USA) Tom Erik Oxholm (NOR)  
    1981 Amund Martin Sjøbrend (NOR) Kay Arne Stenshjemmet (NOR) Jan Egil Storholt (NOR)    
    1982 Hilbert van der Duim (NED) Dmitri Bochkaryov (URS) Rolf Falk-Larssen (NOR)  
    1983 Rolf Falk-Larssen (NOR) Tomas Gustafson (SWE) Aleksandr Baranov (URS)    
    1984 Oleg Bozhev (URS) Andreas Ehrig (GDR) Hilbert van der Duim (NED)  
    1985 Hein Vergeer (NED) Oleg Bozhev (URS) Hilbert van der Duim (NED)    
    1986 Hein Vergeer (NED) Oleg Bozhev (URS) Viktor Shasherin (URS)  
    1987 Nikolay Gulyayev (URS) Oleg Bozhev (URS) Michael Hadschieff (AUT)    
    1988 Eric Flaim (USA) Leo Visser (NED) Dave Silk (USA)  
    1989 Leo Visser (NED) Gerard Kemkers (NED) Geir Karlstad (NOR)    
    1990 Johann Olav Koss (NOR) Ben van der Burg (NED) Bart Veldkamp (NED)  
    1991 Johann Olav Koss (NOR) Roberto Sighel (ITA) Bart Veldkamp (NED)    
    1992 Roberto Sighel (ITA) Falko Zandstra (NED) Johann Olav Koss (NOR)  
    1993 Falko Zandstra (NED) Johann Olav Koss (NOR) Rintje Ritsma (NED)    
    1994 Johann Olav Koss (NOR) Ids Postma (NED) Rintje Ritsma (NED)  
    1995 Rintje Ritsma (NED) Keiji Shirahata (JPN) Roberto Sighel (ITA)    
    1996 Rintje Ritsma (NED) Ids Postma (NED) Keiji Shirahata (JPN)  
    1997 Ids Postma (NED) Keiji Shirahata (JPN) Frank Dittrich (GER)    
    1998 Ids Postma (NED) Rintje Ritsma (NED) Roberto Sighel (ITA)  
    1999 Rintje Ritsma (NED) Vadim Sayutin (RUS) Eskil Ervik (NOR)    
    2000 Gianni Romme (NED) Ids Postma (NED) Rintje Ritsma (NED)  
    2001 Rintje Ritsma (NED) Ids Postma (NED) Bart Veldkamp (BEL)    
    2002 Jochem Uytdehaage (NED) Dmitri Shepel (RUS) Derek Parra (USA)  
    2003 Gianni Romme (NED) Rintje Ritsma (NED) Ids Postma (NED)    
    2004 Chad Hedrick (USA) Shani Davis (USA) Carl Verheijen (NED) Enrico Fabris (ITA)  
    2005 Shani Davis (USA) Chad Hedrick (USA) Sven Kramer (NED) Carl Verheijen (NED)  
    2005-2006 Shani Davis (USA) Enrico Fabris (ITA) Sven Kramer (NED) Eskil Ervik (NOR)  
    2006-2007 Sven Kramer (NED) Enrico Fabris (ITA) Carl Verheijen (NED) Havard Bøkko (NOR)  
    2007-2008 Sven Kramer (NED) Havard Bøkko (NOR) Shani Davis (USA) Chad Hedrick (USA)  
    2008-2009 Sven Kramer (NED) Havard Bøkko (NOR) Enrico Fabris (ITA) Wouter O.Heuvel (NED)  
    2009-2010 Sven Kramer (NED) Jonathan Kuck (USA) Havard Bøkko (NOR) Ted-Jan Bloemen (NED)  
    2010-2011 Ivan Skobrev (Rus) Havard Bøkko (NOR) Jan Blokhuijsen (NED) Koen Verweij (NED)  
    2011-2012 Sven Kramer (NED) Jan Blokhuijsen (NED) Koen Verweij (NED) Havard Bøkko (NOR)  
    2012-2013 Sven Kramer (NED) Havard Bøkko (NOR) Bart Swings (BEL) Sverre Lunde Pedersen (NOR)  
    2013-2014 Koen Verweij (NED) Jan Blokhuijsen (NED) Denis Yuskov (RUS) Sverre Lunde Pedersen (NOR)  
    2014-2015 Sven Kramer (NED) Denis Yuskov (RUS) Sverre Lunde Pedersen (NOR) Bart Swings (BEL)  
    2015-2016 Sven Kramer (NED) Sverre Lunde Pedersen (NOR) Jan Blokhuijsen (NED) Havard Bøkko (NOR)  
    2016-2017 Sven Kramer (NED) Patrick Roest (NED) Jan Blokhuijsen (NED) Sverre Lunde Pedersen (NOR)  
    2017-2018 Patrick Roest (NED) Sverre Lunde Pedersen (NOR) Marcel Bosker (NED) Sven Kramer (NED)  
               
  medaillespiegel landen tm 2018 / medalranking countries till 2018:  
  pl: land / country: gold silver brons totaal / total  
               
  1 The Netherlands 38 18 29 85  
  2 Norway 36 33 31 100  
  3 Finland 9 10 3 22  
  4 Sovjet Union 8 13 9 30  
  5 USA 8 4 5 17  
  6 Russia 3 5 3 11  
  7 Sweden 3   6 9  
  8 Italy 1 3 3 7  
  9 Hungary 1   1 2  
  10 Canada 1     1  
  11 Japan   2 1 3  
  12 Austria   1 2 3  
  13 Belgium   1 1 2  
  13 Great-Brittain   1   1  
  13 Litania   1   1  
  16 France   1   1  
  16 E-Germany     1 1  
               
  medaillespiegel schaatsers tm 2018 / medalranking skaters till 2018:  
  pl: naam / name gold silver brons totaal / total  
               
  1 Sven Kramer 9   2 11  
  2 Clas Thunberg 5 1 1 7  
  3 Oscar Mathisen 5 1   6  
  4 Ivar Ballangrud 4 4 3 11  
  5 Rintje Ritsma 4 2 3 9  
  6 Ard Schenk 3 2 2 7  
  7 Michael Staksrud 3 2 1 6  
  8 Oleg Goncharenko 3 2   5  
  9 Eric Heiden 3 1   4  
  10 Johann Olav Koss 3 1   4  
  11 Jaap Eden 3     3  
  12 Hjalmar Andersen 3     3  
  13 Ids Postma 2 4 1 7  
  14 Shani Davis 2 1 1 4  
  15 Knut Johannesen 2 1   3  
  16 Kees Verkerk 2   3 5  
  17 Hilbert van der Duim 2   2 4  
  18 Peder Østlund 2     2  
  19 Nikolay Strunnikov 2     2  
  20 Hein Vergeer  2     2  
  21 Gianni Romme 2     2  
  22 Birger Wasenius 1 3   4  
  23 Oleg Bozhev 1 3   4  
  24 Roald Larsen 1 2 1 4  
  25 Boris Shilkov  1 2 1 4  
  26 Göran Claeson 1 2 1 4  
  27 Sten Stensen 1 2 1 4  
  28 Viktor Kosichkin  1 2   3  
  29 Bernt Evensen 1 1 3 5  
  30 Roberto Sighel 1 1 2 4  
  31 Odd Lundberg 1 1 1 3  
  32 Harald Strøm 1 1   2  
  33 Lassi Parkkinen 1 1   2  
  34 Henk van der Grift 1 1   2  
  35 Harm Kuipers  1 1   2  
  36 Leo Visser 1 1   2  
  37 Falko Zandstra 1 1   2  
  38 Patrick Roest 1 1   2  
  39 Chad Hedrick 1 1   2  
  40 Hans Engnestangen 1   1 2  
  41 Kornél Pajor 1   1 2  
  42 Jonny Nilsson 1   1 2  
  43 Fred Anton Maier 1   1 2  
  44 Piet Kleine 1   1 2  
  45 Rolf Falk-Larssen 1   1 2  
  46 Koen Verweij 1   1 2  
  47 Joe Donoghue 1     1  
  48 Jack McCulloch 1     1  
  49 Edvard Engelsaas 1     1  
  50 Franz Wathén 1     1  
  51 Sigurd Mathisen 1     1  
  52 Coen de Koning 1     1  
  53 Sigge Ericsson 1     1  
  54 Juhani Järvinen 1     1  
  55 Boris Stenin 1     1  
  56 Per Ivar Moe 1     1  
  57 Dag Fornæss  1     1  
  58 Amund Martin Sjøbrend 1     1  
  59 Nikolay Gulyayev 1     1  
  60 Eric Flaim 1     1  
  61 Jochem Uytdehaage 1     1  
  62 Ivan Skobrev 1     1