Top 4 ranking WOMEN WK-Allround /  WC-Allround   
    Eindklassement / Overall Ranking  
    Year Gold Silver Brons 4th  
    1936 Kit Klein (USA) Verné Lesche (FIN) Synnøve Lie (NOR)  
    1937 Laila Schou Nilsen (NOR) Synnøve Lie (NOR) Verné Lesche (FIN)    
    1938 Laila Schou Nilsen (NOR) Verné Lesche (FIN) Synnøve Lie (NOR)  
    1939 Verné Lesche (FIN) Liisa Salmi (FIN) Laura Tamminen (FIN)    
    1947 Verné Lesche (FIN) Else Christiansen (NOR) Maggi Kvestad (NOR)  
    1948 Maria Isakova (URS) Lidia Selikhova (URS) Zoya Kholshchevnikova (URS)    
    1949 Maria Isakova (URS) Zoya Kholshchevnikova (URS) Rimma Zhukova (URS)  
    1950 Maria Isakova (URS) Zinaida Krotova (URS) Rimma Zhukova (URS)    
    1951 Eevi Huttunen (FIN) Randi Thorvaldsen (NOR) Ragnhild Mikkelsen (NOR)  
    1952 Lidia Selikhova (URS) Maria Anikanova (URS) Randi Thorvaldsen (NOR)    
    1953 Khalida Shchegoleyeva (URS) Rimma Zhukova (URS) Lidia Selikhova (URS)  
    1954 Lidia Selikhova (URS) Rimma Zhukova (URS) Sofya Kondakova (URS)    
    1955 Rimma Zhukova (URS) Tamara Rylova (URS) Sofya Kondakova (URS)  
    1956 Sofia Kondakova (URS) Rimma Zjoekova Tamara Rylova    
    1957 Inga Artamonova (URS) Tamara Rylova Lidia Selichova  
    1958 Inga Artamonova (URS) Tamara Rylova Sofia Kondakova    
    1959 Tamara Rylova (URS) Valentina Stenina Lidia Skoblikova  
    1960 Valentina Stenina (URS) Tamara Rylova Lidia Skoblikova    
    1961 Valentina Stenina (URS) Albina Toezova Lidia Skoblikova  
    1962 Inga Voronina-Artamonova (URS) Lidia Skoblikova Albina Toezova    
    1963 Lidia Skoblikova (URS) Inga Voronina-Artamonova Valentina Stenina  
    1964 Lidia Skoblikova (URS) Inga Voronina-Artamonova Tamara Rylova    
    1965 Inga Voronina-Artamonova (URS) Valentina Stenina Stien Kaiser  
    1966 Valentina Stenina (URS) Kim Song-sun Stien Kaiser    
    1967 Stien Kaiser Lasma Kauniste (URS) Dianne Holum  
    1968 Stien Kaiser Ans Schut Carry Geijssen    
    1969 Lasma Kauniste (URS) Stien Kaiser Ans Schut  
    1970 Atje Keulen-Deelstra Stien Kaiser Sigrid Sundby    
    1971 Nina Statkevitsj (URS) Stien Kaiser Ljoedmila Titova (URS)  
    1972 Atje Keulen-Deelstra Stien Baas-Kaiser Dianne Holum    
    1973 Atje Keulen-Deelstra Tatjana Sjelechova-Rastopsjina (URS) Trijnie Rep  
    1974 Atje Keulen-Deelstra Tatjana Averina (URS) Nina Statkevitsj (URS)    
    1975 Karin Kessow (GDR) Tatjana Averina (URS) Sheila Young  
    1976 Sylvia Burka (CAN) Tatjana Averina (URS) Sheila Young    
    1977 Vera Brindzej (URS) Galina Stepanskaja (URS) Galina Nikitina (URS)  
    1978 Tatjana Averina (URS) Galina Stepanskaja (URS) Marion Dittmann    
    1979 Beth Heiden (USA) Natalja Petroeseva (URS) Sylvia Burka  
    1980 Natalja Petroeseva (URS) Beth Heiden Bjørg Eva Jensen    
    1981 Natalja Petroeseva (URS) Karin Enke Sarah Docter  
    1982 Karin Busch-Enke (GDR) Andrea Mitscherlich Natalja Petroeseva (URS)    
    1983 Andrea Schöne-Mitscherlich (GDR) Karin Enke (GDR) Valentina Lalenkova-Golovenkina (URS)  
    1984 Karin Enke (GDR) Andrea Schöne-Mitscherlich (GDR) Gabi Schönbrunn (GDR)    
    1985 Andrea Schöne-Mitscherlich (GDR) Gabi Schönbrunn (GDR) Sabine Brehm (GDR)  
    1986 Karin Kania-Enke (GDR) Andrea Schöne-Mitscherlich (GDR) Sabine Brehm (GDR)    
    1987 Karin Kania-Enke (GDR) Andrea Schöne-Mitscherlich (GDR) Yvonne van Gennip (NED)  
    1988 Karin Kania-Enke (GDR) Yvonne van Gennip (NED) Erwina Ryś-Ferens (POL)    
    1989 Constanze Moser-Scandolo (GDR) Gunda Kleemann (GDR) Yvonne van Gennip (NED)  
    1990 Jacqueline Börner (GDR) Seiko Hashimoto (JPN) Constanze Moser-Scandolo (GDR)    
    1991 Gunda Kleemann (GER) Heike Warnicke-Schalling (GER) Lia van Schie (NED)  
    1992 Gunda Niemann-Kleemann (GER) Emese Hunyady (AUT) Seiko Hashimoto (JPN)    
    1993 Gunda Niemann-Kleemann (GER) Emese Hunyady (AUT) Heike Warnicke-Schalling (GER)  
    1994 Emese Hunyady (AUT) Ulrike Adeberg (GER) Mihaela Dascalu (ROM)    
    1995 Gunda Niemann-Kleemann (GER) Lyudmila Prokasheva (KAZ) Annamarie Thomas (NED)  
    1996 Gunda Niemann-Kleemann (GER) Claudia Pechstein (GER) Mie Uehara (JPN)    
    1997 Gunda Niemann-Kleemann (GER) Claudia Pechstein (GER) Tonny de Jong (NED)  
    1998 Gunda Niemann-Stirnemann (GER) Claudia Pechstein (GER) Anni Friesinger (GER)    
    1999 Gunda Niemann-Stirnemann (GER) Claudia Pechstein (GER) Tonny de Jong (NED)  
    2000 Claudia Pechstein (GER) Gunda Niemann-Stirnemann (GER) Maki Tabata (JPN)    
    2001 Anni Friesinger (GER) Claudia Pechstein (GER) Renate Groenewold (NED)  
    2002 Anni Friesinger (GER) Cindy Klassen (CAN) Claudia Pechstein (GER)    
    2003 Cindy Klassen (CAN) Claudia Pechstein (GER) Daniela Anschütz (GER)  
    2003-2004 Renate Groenewold (NED) Claudia Pechstein (GER) Wieteke Cramer (NED) Jennifer Rodriguez (USA)  
    2004-2005 Anni Friesinger (GER) Cindy Klassen (CAN) Claudia Pechstein (GER) Daniela Anschütz (GER)  
    2005-2006 Cindy Klassen (CAN) Claudia Pechstein (GER) Christine Groves (CAN) Ireen Wüst (NED)  
    2006-2007 Ireen Wüst (NED) Anni Friesinger (GER) Cindy Klassen (CAN) Claudia Pechstein (GER)  
    2007-2008 Paulien v Deutekom (NED) Ireen Wüst (NED) Christine Groves (CAN) Christine Nesbitt (CAN)  
    2008-2009 Martina Sablikova (Cze) Christina Groves (CAN) Ireen Wüst (NED) Masaka Hosumi (JAP)  
    2009-2010 Martina Sablikova (Cze) Christina Groves (CAN) Ireen Wüst (NED) Daniela Anschütz (GER)  
    2010-2011 Ireen Wüst (NED) Christine Nesbitt (CAN) Martina Sablikova (Cze) Marrit Leenstra (NED)  
    2011-2012 Ireen Wüst (NED) Martina Sablikova (Cze) Christine Nesbitt (CAN) Linda de Vries (NED)  
    2012-2013 Ireen Wüst (NED) Diane Valkenburg (NED) Yekaterina Shikhova (RUS) Linda de Vries (NED)  
    2013-2014 Ireen Wüst (NED) Olga Graf (RUS) Yvonne Nauta (NED) Yulia Skokova (RUS)  
    2014-2015 Martina Sablikova (Cze) Ireen Wüst (NED) Ida Njatun (Nor) Heather Richardson (USA)  
    2015-2016 Martina Sablikova (Cze) Ireen Wüst (NED) Antoinette De Jong (NED) Linda de Vries (NED)  
    2016-2017 Ireen Wüst (NED) Martina Sablikova (Cze) Miho Tagaki (Jap) Antoinette De Jong (NED)  
    2017-2018 Miho Tagaki (Jap) Ireen Wüst (NED) Annouk vd Weijden (NED) Antoinette De Jong (NED)  
               
  medaillespiegel landen tm 2018 / medalranking countries till 2018:  
  pl: land / country: gold silver brons totaal / total  
               
  1 Sovjet Union 24 7 7 38  
  2 Germany 14 11 5 30  
  3 The Netherlands 14 6 13 33  
  4 E-Germany 8 6 4 18  
  5 Canada 3 5 4 12  
  6 Finland 3 3 2 8  
  7 Czech Republic 4 4 1 9  
  8 Norway 2 3 6 11  
  9 USA 2     2  
  10 Austria 1 2   3  
  11 Japan 1 1 4 6  
  12 Russia   1 1 2  
  13 Kazachstan   1   1  
  14 Poland     1 1  
  14 Romania     1 1  
               
  medaillespiegel schaatsers tm 2018 / medalranking skaters till 2018:  
  pl: naam / name gold silver brons totaal / total  
               
  1 Gunda Niemann (GER) 8 1   9  
  2 Ireen Wüst (NED) 6 4 2 12  
  3 Karin Enke (GDR) 4 2   6  
  4 Martina Sablikova (Cze) 4 2 1 5  
  5 Atje Keulen-Deelstra 4     4  
  6 Valentina Stenina 3 2 1 6  
  7 Inga Artamonova 3 2   5  
  8 Anni Friesinger (GER) 3 1 1 5  
  9 Maria Isakova (URS) 3     3  
  10 Stien Baas-Kaiser 2 4 2 8  
  11 Andr. Mitscherlich 2 4   6  
  12 Verné Lesche (FIN) 2 2 1 5  
  13 Cindy Klassen (CAN) 2 2 1 5  
  14 Lidia Skoblikova 2 1 3 6  
  15 Natalja Petroeseva 2 1 1 4  
  16 Laila S. Nilsen (NOR) 2     2  
  17 Cl. Pechstein (GER) 1 8 2 11  
  18 Tamara Rylova 1 4 2 7  
  19 Tatjana Averina 1 3   4  
  20 Rimma Zhukova (URS) 1 2 2 5  
  21 Lidia Selikhova (URS) 1 1 1 3  
  22 Lasma Kauniste 1 1   2  
  23 Beth Heiden 1 1   2  
  24 Const. Moser (GDR) 1   1 2  
  25 Miho Tagaki (Jap) 1   1 2  
  26 Renate Groenewold (NED) 1   1 2  
  27 Sofia Kondakova 1   1 2  
  28 Nina Statkevitsj 1   1 2  
  29 Kit Klein (USA) 1     1  
  30 Eevi Huttunen (FIN) 1     1  
  31 Kh. Shchegoleyeva 1     1  
  32 Jacq. Börner (GDR) 1     1  
  33 Paulien v Deutekom (NED) 1     1  
  34 Karin Kessow 1     1  
  35 Sylvia Burka 1     1  
  36 Vera Brindzej 1     1