Wereldkampioenschap Junioren / World Championship Juniors (Men)  
  Year: 1 nat: 2 nat: 3 nat: 4 nat: 5 nat:  
  1972 Kondakov USSR Kuzmenko USSR Andersen Noo  
  1973 Heida Net Kuzmenko USSR Stensjemmet Noo  
  1974 Winter E-Ger de Vries Net Nmietus Pol  
  1975 Kawahara Jap de Vries Net Pasman Net  
  1976 Y-H Lee S-Kor Heiden USA de Vries Net  
  1977 Heiden USA Junell Swe van der Duim Net  
  1978 Heiden USA Zazerskij USSR Oxholm Noo  
  1979 Gustafson Swe Ehrig E-Ger Kressler USA  
  1980 Gustafson Swe Kressler USA Berezin USSR  
  1981 Nyland Noo Pichette Can Mademann E-Ger  
  1982 Karlstad Noo Zjelezovski USSR Pichette Can Thometz USA Petin USSR  
  1983 Bobrov USSR Vidov USSR Baltes W-Ger Piotrowski E-Ger Malkov USSR  
  1984 Guk USSR Klimov USSR Snetkov USSR Groen Net Krosby Noo  
  1985 Guk USSR Garajev USSR Snetkov USSR Kemkers Net Adeberg E-Ger  
  1986 Snetkov USSR Garajev USSR Nakamura Jap Aoyanagi Jap Zimin USSR  
  1987 Omura Jap Kotake Jap Spielmann E-Ger Th.Bos Net Radsjenko USSR  
  1988 Spielmann E-Ger Smulders Net Kotake Jap Lee S-Kor Ritsma Net  
  1989 Anufrienko USSR Ritsma Net Kotake Jap Smulders Net Tonat W-Ger  
  1990 Zandstra Net Søndråhl Noo Schreuder Net ten Kortenaar Net Lee S-Kor  
  1991 Zandstra Net Barysjev USSR Shirahata Jap Noake Jap Ottens Net  
  1992 Straathof Net Noake Jap Leeuwangh Net Uvarov GOS Zygmunt Pol  
  1993 Smith USA Postma Net Shirahata Jap Hersman Net Taubenrauch Ger  
  1994 Bos, Jan Net Kramer Net Tanaka Jap Lee S-Kor Novitsjenko W-Rus  
  1995 de Jong Net Knoll Can Imai Jap Lee S-Kor Wu China  
  1996 de Jong Net Knoll Can Watanabe Jap Lee, K-H S-Kor Choi S-Kor  
  1997 Beulenkamp, J Net Vreugdenhil, A Net Buitelaar Net Choi, Jae-Bong S-Kor Imai Jap  
  1998 Shepel Rus Tuitert Net Rykkje, Bjarne Net Gun,  v.d. Net Pearson USA  
  1999 Tuitert, Marc Net Solinger, Yuri Net Choi, Jae-Bong S-Kor Pearson USA Dallmann Ger  
  2000 Rôjler Swe Nakajima Jap Friesinger Ger v.d.Dool Net Kobayashi Jap  
  2001 Doi Jap Moon S-Kor S-Y Seo S-Kor Rôjler Swe Kaneko Jap  
  2002 Nijenhuis, Bj. Net Skobrev Rus Olde Heuvel, R Net Weber Ger Prinsen, Tom Net  
  2003 Olde Heuvel, Remko Net Yeo S-Kor Ket, Rhian Net ? ? Elgersma, Lars Net  
  2004 Warsylewicz Can Kramer, Sven Net Yeo S-Kor Morrison Can Lee, Jin-Woo Ger  
  2005 Kramer, Sven Net Olde Heuvel, Wout Net Bøkko Nor Morrison Can Dyrud USA  
  2006 Bøkko Noo Olde Heuvel, Wout Net Hashibami Jap Zhigin Kaz Bloemen, Ted J Net  
  2007 Vries, Sjoerd de Net Roelofsen, Tim Net Marsicano USA Riopel Can Pichler Aut  
  2008 Blokhuijsen, Jan Net Verweij, Koen Net Vries, Berden de Net Marsicano USA Song, Xingyu Chn  
  2009 Verweij, Koen Net Kuck USA Hansen USA Cazemier, Pim Net Sun, Longliang Chn  
  2010 Verweij, Koen Net Hansen USA Gélinas Can Pedersen Nor Hermans Net  
  2011 Pedersen Nor Nilsen Nor Fredriksen Nor Vriend Net Li, Bailin Chn  
  2012 Pedersen Nor Krol Net Nilsen Nor Andersson Swe Nakamura Jap  
  2013 Seo S-Kor Nilsen Nor Giovannini Ita Yang Chn Jorritsma, Gerben Net  
  2014 Roest Net Hoolwerf Net Lehman USA Yang Chn Kim, Min-Seok Jap  
                         
  medaillespiegel landen tm 2014 / medalranking countries till 2014:            
  pl: land / country: gold silver brons totaal / total            
                         
  1 The Netherlands 17 16 10 43            
  2 Sovjet Union 6 9 3 18            
  3 Norway 5 3 6 14            
  4 USA 3 4 6 13            
  5 Japan 3 3 9 15            
  6 Sweden 3 1   4            
  7 S-Korea 2 2 3 7            
  8 Germany1 2 1 4 7            
  9 Canada 1 3 2 6            
  10 Russia 1 1   2            
  11 Germany     1 1            
  11 Italy     1 1            
  11 Poland     1 1            
  11 W-Germany     1 1            
    1incl. East and West Germany