Wereldkampioenschap Junioren / World Championship Juniors (Women)  
  Year: 1 nat: 2 nat: 3 nat: 4 nat: 5 nat:  
  1973 Burka Can Jongsma Net Lunda USA  
  1974 Rys Pol Fradina USSR Timosjina USSR  
  1975 Lange E-Ger Rys Pol Postma Net  
  1976 Appleby Can Heiden USA Lorenz E-Ger  
  1977 Kostron USA Heiden USA Jensen Nor  
  1978 Heiden USA Jensen Nor Bautzmann E-Ger  
  1979 Heiden USA Jensen Nor Visser Net  
  1980 Jensen Nor S.Doctor USA Visser Net  
  1981 S.Doctor USA Wirsing E-Ger van Gennip Net  
  1982 Stahnke E-Ger van Gennip Net Hasjimoto Jap Walter E-Ger Boyce USA  
  1983 Stahnke E-Ger Hasjimoto Jap Hoffmann E-Ger Bürger E-Ger Pak N-Kor  
  1984 Stahnke E-Ger Vojnoslikova USSR Song N-Kor Dorinskaja USSR Krohn Swe  
  1985 Dick E-Ger Tuberozova USSR Garbrecht E-Ger Grimbergen Net Kabutova USSR  
  1986 Garbrecht E-Ger Ulbricht E-Ger Tuberozova USSR Grimbergen Net Meijer Net  
  1987 Garbrecht E-Ger Ulbricht E-Ger Rothenburger E-Ger Tonaka Jap Murakami Jap  
  1988 Tanaka Jap Pechstein E-Ger Kusunose Jap Voetelink Net Oldenhof Net  
  1989 Adeberg E-Ger Baier E-Ger Zwolle Net Pechstein E-Ger Bazjanova USSR  
  1990 Adeberg E-Ger Baier E-Ger Tetsuda Jap Pechstein E-Ger laszlo USA  
  1991 Baier E-Ger Bazjanova USSR Völker Ger Chong N-Kor Schenk Ger  
  1992 Nemoto Jap Völker Ger Trapeznikova GOS Schenk Ger Munakata Jap  
  1993 Schenk Ger Shimizu Jap Tabata Jap de Loor Net Zee Net  
  1994 Shimizu Jap Friesinger Ger Timmer Net Nemoto Jap de Jong Net  
  1995 Sundstrom USA Friesinger Ger Scheels USA Bak S-Kor Groenewold Net  
  1996 Friesinger Ger Groenewold Net Tonoike Jap Seo Jap Bak, Eun-Bi S-Kor  
  1997 Holum USA Bak, Eun-Bi S-Kor Kobayashi Jap Saveljeva Rus Seo Jap  
  1998 Tonoike Jap Raney USA Schaafsma Net Kalex Ger Seo Jap  
  1999 van Goozen  Net Obara Jap Taguchi Jap Visser Net Bak, Eun-Bi S-Kor  
  2000 Ankoné Net Cramer Net Hartmann Ger van Goozen  Net Schussler Can  
  2001 Ankoné Net Cramer Net de Vries,Elma Net Rempel Can Borst, Anja Net  
  2002 de Vries,Elma Net Ishino Jap Hesse Ger Schussler Can Tsjuji Jap  
  2003 Rempel Can Ishino Jap Lamb USA Schussler Can Rokita Aut  
  2004 Ishino Jap Wüst Net Rempel Can Lamb USA Anghel Rom  
  2005 Wüst Net Gerritsen Net Sang Hwa Lee S-Kor Lamb USA Ju-Youn Lee S-Kor  
  2006 You-Lim Kim S-Kor Sablikova CZE Ju-Youn Lee S-Kor N.Swider jr. USA Spronsen, Maren Net  
  2007 Seon-Yeong Noh S-Kor Riessen, L. van Net Fu Chn Kroon Net Seung-Ju Park S-Kor  
  2008 Leenstra, Marrit Net L'Heureux Can Geest, Jorieke vd Net Hemert, Roxanne v Net Garrido Can  
  2009 Hemert, Roxanne v Net Nauta, Yvonne Net Wozniak Pol Takagi Jap Park, Do-Yeoung S-Kor  
  2010 Beek, Lotte van Net Bokko Nor Erbanova Tsj Hemert, Roxanne v Net Njatun Nor  
  2011 Erbanova Tsj Keulstra Net Beek, Lotte van Net Takagi Jap Kim, Bo-Reum S-Kor  
  2012 Takagi Jap Erbanova Tsj Kim, Bo-Reum S-Kor Jong, Antoinette Net Park, Do-Yeoung S-Kor  
  2013 Takagi Jap Jong, Antoinette Net McGregor Swi Bittner Aut Park, Cho-Weon S-Kor  
  2014 Jong, Antoinette Net Wijfje Net Kazelina Rus Neeling Net Park, Cho-Weon S-Kor  
                         
  medaillespiegel landen tm 2010 / medalranking countries till 2010:            
  pl: land / country: gold silver brons totaal / total            
                         
  1 Germany1 12 9 8 29            
  2 The Netherlands 9 11 10 30            
  3 Japan 7 5 7 19            
  4 USA 6 4 3 13            
  5 Canada 3 1 1 5            
  6 S-Korea 2 1 3 6            
  7 Norway 1 3 1 5            
  8 Czechia 1 2   3            
  9 Poland 1 1 1 3            
  10 Sovjet Union   4 2 6            
  11 GOS     1 1            
  12 N-Korea     1 1            
  12 China     1 1            
  12 Tsjechië     1 1            
  12 Switserland     1 1            
  12 Russia     1 1            
    1incl. East and West Germany