Giro d'Italia 2020 Het Giro d'Italia-spel sinds 2002, 19e jaargang        
  2002 26 deelnemers 1e Ruud Troost 2e Eugenie Wong 3e Ruud Villaweb
            2003 21 deelnemers 1e Cees Kuyt 2e Cees Kuyt 3e Aart Kalshoven
21-okt 17:58:29       2004 14 deelnemers 1e Jan Dekker 2e Aart Kalshoven 3e Cor Haaring
tussenstand       2005 19 deelnemers 1e Friso Kuiper 2e Cor Haaring 3e Jan Zweep
    2006 28 deelnemers 1e Jan Dekker 2e Friso Kuiper 3e Jan Zweep
et Giro dagwinnaar Giro klass.leider Villaweb dagwinnaar Villaweb klassementsleider voorspr.op nr.2 2007 19 deelnemers 1e Aart Kalshoven 2e Friso Kuiper 3e Aart Kalshoven
1 Ganna Ganna Bennie Buienblad Bennie Buitenblad 17 2008 27 deelnemers 1e Friso Kuiper 2e Swim Stigter 3e Jan Dekker
2 Ulissa Almeida Team Bellissimo Bennie Buitenblad 7 2009 26 deelnemers 1e Friso Kuiper 2e Jan Vrielink 3e Joep vd Laar
3 Caicedo Almeida 9 ploegen Bennie Buitenblad 4 2010 26 deelnemers 1e Sipke Castelein 2e Mayke Derksen 3e Cor Haaring
4 Demare Almeida Marts 4us Bennie Buitenblad 19 2011 24 deelnemers 1e Jan Hopmans 2e Gerben vd Heide 3e Rob Stolk
5 Ganna Almeida Bennie Buienblad Bennie Buitenblad 40 2012 21 deelnemers 1e Jesper Vernooij 2e Ger Zweep 3e Ronald vd Veen
6 Demare Almeida Marts 4us Bennie Buitenblad 45 2013 15 deelnemers 1e Friso Kuiper 2e Ruud Villaweb 3e Cor Haaring
7 Demare Almeida de burgemeester v Voordorp Bennie Buitenblad 54 2014 15 deelnemers 1e Evert Hilberdink 2e Rob Stolk 3e Rein van Kleef
8 Dowsett Almeida Dagobert, Mart 4us Bennie Buitenblad 59 2015 13 deelnemers 1e Robin Schenk 2e Friso Kuiper 3e Ger Zweep
9 Guerrino Almeida Chronoplus Bennie Buitenblad 57 2016 13 deelnemers 1e Rob Stolk 2e Rob Stolk 3e Evert Hilberdink
10 Sagan Almeida Bennie Buienblad Bennie Buitenblad 69 2017 13 deelnemers 1e Rob Stolk 2e Friso Kuiper 3e Richard Sikkema
11 Demare Almeida Coronoplus, de  burg. V Voordorp Bennie Buitenblad 76 2018 15 deelnemers 1e Robin Schenk 2e Ruud Villaweb 3e Rein van Kleef
12 Narvaez Almeida Bennie Buienblad Bennie Buitenblad 80 2019 18 deelnemers 1e Rein van Kleef 2e Robin Schenk 3e Rob Stolk
13 Ulissi Almeida Bennie Buienblad Bennie Buitenblad 89
14 Ganna Almeida Vinkentrappers, Bennie Buitenblad Bennie Buitenblad 99
15 Geo. Hart Almeida Chronoplus Bennie Buitenblad 106
16 Tratnik Almeida Coronoplus Bennie Buitenblad 106
17 Oçonnor Almeida Veenkoloniaal museum Bennie Buitenblad 104
18          
19          
20          
21          
punten van het ploegenklassement er bij geteld      
punten van het bergklassement er bij geteld      
punten van het puntenklassement er bij geteld      
punten van het algemeenklassement er bij geteld nvt zie eindstand