StandTour 2022
 
        totaal   bonusp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 klassementen
pl. eigen naam teamnaam bedrijf punten dagpr. voor de                                          
            start                                           eind sprint berg ploeg
1 Arno Zegers Met Boerenverstand Diversey 1454 1,00 10 89 92 95 63 24 51 75 60 35 0 63 30 48 0 87 14 63 69 53 71 67 120 75 25 75
2 Robin Schenk Vive le Velo DMO 1361 0,75 25 73 82 82 59 24 67 80 85 39 0 52 38 38 25 74 14 70 80 55 73 56 50 75 45  
2 Rein van Kleef Dagobert RVO 1361   15 73 92 95 63 24 55 85 55 39 0 48 38 38 0 87 4 62 82 51 73 67 70 75 45 25
4 Luc Loonen De Vinkentrappers RVO 1358   15 73 97 100 83 24 67 68 80 27 0 53 26 40 25 90 14 63 67 54 60 82 25 75 25 25
4 Ruud Villaweb Stik! ..stof op het parcours RVO 1358 2,75 5 55 77 91 66 24 71 87 85 47 0 62 42 13 25 72 14 70 82 55 73 67 50 75 25 25
6 Friso Kuiper Viva Fabio! DMO 1322 1,00 15 80 89 75 76 24 42 71 65 32 0 51 30 40 0 80 14 66 80 47 83 62 50 100 25 25
7 Rob Stolk In memoriam Ruud DICTU 1317 0,25 10 73 82 82 52 24 50 76 65 32 0 51 30 38 0 74 14 66 89 55 73 56 50 75 25 75
8 Tiemen Bello Bennie Buitenblad DICTU 1290 1,00 5 65 79 75 52 24 58 81 60 43 0 57 33 38 0 74 20 68 88 47 60 48 50 120 45  
9 Evert Hilberdink Adelaar van Bunnik Pensionado 1283   5 76 87 87 65 24 65 86 64 41 0 60 36 40 0 77 14 66 80 54 60 71 50 75    
10 Nico Arkesteijn Internationale Pensionado 1259   5 73 89 88 70 24 61 60 70 23 0 34 21 38 25 87 4 45 60 43 60 59 50 120 50  
11 Peter Tijssen Cycling Peter Portaal 1230   0 73 79 62 65 24 48 79 65 36 0 66 35 40 0 67 14 76 80 47 73 51 50 75   25
12 Bart Broex De Burgemeester van Voordorp RCE 1220 1,00 15 70 71 81 52 36 49 65 60 23 0 38 21 15 0 50 14 53 76 34 70 57 120 75   75
13 Martin Korthof MartinKekum Gem. Rotterdam 1204 1,00 10 79 67 78 48 24 53 85 60 31 6 48 25 23 8 59 14 53 78 53 71 56 50 25 25 75
14 Ruerd Halbertsma Maresse Calanda 1180   25 65 77 91 59 24 49 65 50 23 0 34 21 26 0 72 4 45 69 49 65 67 50 75   75
15 Wouter den Dekker team Wouter RVB 1149   0 65 67 78 48 24 46 69 50 30 0 35 29 26 0 59 4 49 60 49 65 56 95 120   25
16 Ger Zweep Wildlands Hart op Tempo 1115   5 63 34 42 52 17 68 82 78 41 0 62 35 13 25 49 10 68 73 42 73 33 50 75 25  
17 Sipke Castelein Wybren, Wopke, Wytse RVO 1079   15 50 74 57 52 15 22 62 46 39 0 67 41 34 0 60 4 60 66 33 71 36 50 25 75 25
18 Tjitse Reitsma waterstof Gem. Amsterdam 1047 1,25 5 66 93 95 80 24 52 40 62 13 0 9 11 53 25 78 3 25 35 55 45 78 50   50  
19 Ger Zweep deHondsrug Hart op Tempo 1038 4,00 5 54 20 20 32 11 90 82 75 42 0 77 38 13 35 24 3 78 72 13 53 1 50 75 75  
20 ineke Veenkoloniaaltje veenkol.museum 986 1,00 5 66 48 38 28 16 56 84 60 55 0 64 38 13 15 24 14 67 75 24 60 11 50 25 25 25
21 Joep van de Laar Team ChronÚ pensionado 975 1,00 25 83 20 20 25 9 70 83 64 43 0 64 29 23 15 24 14 72 93 18 81 0 50   25 25
22 Tjitse Reitsma zuurstof Gem. Amsterdam 971   5 47 74 84 65 16 38 52 48 29 0 44 25 15 0 48 4 45 62 30 60 55 25 25 50 25
23 Joep van de Laar Team Daar is de meet Pensionado 888 5,00 5 41 114 115 97 24 20 0 45 0 0 0 0 41 25 97 3 0 15 51 25 95 25   25 25
© VillaweB 2022                                                          
Ploeg organisator officiele eindstanden  
  renners eindklassement eindklassement    
1 Pogacar 1 Pogacar 1 Vingegaard  
2 Roglic 2 Roglic 2 Pogacar    
3 Vingegaard 3 Vindegaard 3 Thomas G  
4 Groenewegen sprintklassement sprintklassement  
5 Jacobsen 1 Van Aert   1 Van Aert  
6 Philipsen 2 Matthews   2 Philipsen  
7 Vlasov 3 Groenewegen   3 Pogacar    
8 Ewan bergklassement bergklassement    
9 yates 1 Pogacar 1 Vingegaard  
10 Matthews 2 Carapaz 2 Geschke  
11 van Aert 3 Van Aert 3 Ciccone / Pogacar  
12 Mas ploegenklassement ploegklassement  
13 O connor 1 Jumbo Visma 1 Ineos    
14 Thomas 2 Groupama  
15 Sagan 3 Jumbo Visma  
4 Bora